Зміни в процесі навчання в автошколі та отриманні посвідчення водія. Розповідаємо, що нового на нас чекає у липні.

Раніше, студенти приходили до автошколи, проходили теорія та практику, складали внутрішні іспити та після цього починали процес отримання посвідчення водія у Сервісному центрі.

З 24 липня процес змінюється.

Зараз студент обирає автошколу, де він планує вивчити теорію. Після закінчення курсу, який зазвичай триває два місяці, студент повинен скласти внутрішній іспит, а школа – внести у реєстр свідоцтво студента про закінчення теоретичної підготовки, яке дійсне один рік.

Після цього студент повинен скласти іспит з теорії у Сервісному центрі (ми завчасно радимо не розтягувати цей процес на рік). Можна складати іспит і в тому місті, де проходив навчання, і в іншому. Іспит з теорії дійсний один рік!

Після успішного складання теоретичного іспиту у Сервісному центрі студент або повертається до своєї автошколи, або обирає нову. Проходить практичний курс з водіння, а після складає внутрішній іспит. Автошкола вносить його у реєстр свідоцтво студента про закінчення практичної підготовки. Після цього студент переходить до зовнішнього практичного іспиту, його можна складати і в СЦ МВС в тому місті, де складав теорію, і в іншому.

Зараз практичний іспит складають лише «по місту», без автодрому, на авто з механічною чи автоматичною коробкою передач. Іспит фіксується на камеру (наразі лише на ту, що всередині авто). Якщо ви складаєте на машині з автоматичною коробкою передач, то у вашому посвідченні буде така відмітка.