Іспити

Внутрішні іспити – обов’язковий етап навчання в автошколі.

N

Комфортне навчання онлайн або офлайн

N

Професійні інструктори

N

Навчання на автоматі та механіці

N

20 практичних занять по півтори години

N

Категорії A та В

Як відбувається іспит у Сервісному центрі

Іспити на посвідчення водія починаються ще у школі. Кожен студент повинен скласти теоретичний та практичний внутрішні іспити.

Внутрішні іспити – обов’язковий етап навчання в автошколі.

Школа несе відповідальність за своїх студентів, тому повинна перевірити їхні знання перед іспитом у Сервісному центрі.

Тільки студент отримує посвідчення про закінчення автошколи. Воно дійсне два роки та з ним ви можете складати на посвідчення водія в будь-якому зручному для вас Сервісному центрі. Якщо студент планує складати зовнішній іспит разом зі школою, то посвідчення на руки не видається – ми передаємо усі документи у Сервісний центр.

Після успішного складання іспитів студент отримує лист-анкету на теоретичний іспит у Сервісному центрі та обирає дату з переліку. Теорію та практику складають у різні дні, тому запрошення на практику студент отримує після успішного складання теорії.

На теоретичному іспиті ви матимете один білет із 20 запитаннями та 20 хвилин часу. Ви можете зробити не більше двох помилок. Кількість спроб – необмежена (але потрібно буде кожного разу окремо реєструватися на іспит). 

Практичний іспит у Сервісному центрі триває 30-60 хвилин. Студент може зробити не більше трьох помилок та має три спроби. Якщо всі спроби невдалі – потрібно брати додаткові заняття в автошколі.

Права ви отримаєте протягом трьох днів з моменту успішного іспиту. Вони дійсні два роки. Якщо за цей час не буде порушень – отримаєте права, дійсні 30 років.

Залишилися запитання? Ми завжди на зв'язку

 

 

Телефонуйте: +38 093 392 92 19Зв'язатися з нами у Telegram