Практика

Кожному студенту приходить анкета для вибору локації практичних занять та надаються контакти інструктора.

N

Комфортне навчання онлайн або офлайн

N

Професійні інструктори

N

Навчання на автоматі та механіці

N

20 практичних занять по півтори години

N

Категорії A та В

Як підготуватися до практичних занять

Практичні заняття починаються наприкінці теорії. Кожному студенту приходить анкета для вибору локації практичних занять та надаються контакти інструктора.

Студенти самостійно формують свій графік занять і домовляються з інструктором. Радимо брати два заняття на тиждень – це допомагає швидше засвоїти навички та не забути все пройдене за перерву між зустрічами з інструкторами.

Деякі інструктори працюють і у вихідні, проте не варто переносити усі практичні на суботу та неділю. Найкраще ще перед початком практики домовитися з керівництвом на роботі та насамперед із собою, що протягом певного часу вам потрібно мати півтори вільні години два рази на тиждень для водіння авто. Тож плануйте заняття в робочий час із 07:00 до 18:30.

Перші вісім занять мають відбуватися лише у світлий час доби.

Заняття проводять у різних районах Києва, студент зустрічається з інструктором в одному і тому самому місці, там же практичні і завершуються. Під час занять будуть різні маршрути та заняття на майданчику.

Скасувати заняття можна за 24 години.

Планувати заняття чи попереджати про запізнення найкраще в зручному для вас та інструктора месенджері. Ми просимо не телефонувати інструкторам без зайвої потреби, адже саме в той час у них можуть бути заняття з іншими учнями.

Залишилися запитання? Ми завжди на зв'язку

 

 

Телефонуйте: +38 093 392 92 19Зв'язатися з нами у Telegram