Вибір автошколи – відповідальний момент у житті майбутнього драйвера, адже якість навчання в обраному вами закладі – запорука вашої безпеки на дорозі. Часто студенти недооцінюють цей момент і потім мають багато проблем.

У суспільстві досі існує стереотип «Не буду нічого обирати – піду в першу-ліпшу біля свого будинку». Такий лінивий варіант – кіт у мішку. Як же бути, якщо хочеш знайти найкращу автошколу в Києві.

Як обрати автошколу в Києві

Почніть із пошуків у мережі

Насамперед зверніться за порадою до друзів та соціальних мереж. Напишіть пост, і ваші онлайн-знайомі із задовленням поділяться своїм особистим досвідом. Ставтесь до порад критично, але виділяйте найважливіші моменти. Якщо для вас принципова локація, знайдіть групу вашого району у фейсбуці та спитайте у сусідів.

Перевірте акредитацію школи

Якщо вже маєте шортлист зі шкіл, які вам найбільше сподобалися, перевірте на сайті Сервісного центру, чи мають вони акредитацію. Якщо ні, ви ризикуєте не дійти до етапу складання на права.

Зверніть увагу на онлайн- та офлайн-заняття

Світ пережив величезні зміни з 2020 року, й онлайн-навчання міцно увійшло у наше життя. Зверніть увагу, чи є онлайн-навчання в автошколі, яку ви обрали. Навіть якщо ви хочете відвідувати заняття в аудиторії, можливість теоретичного онлайн-навчання в автошколі – запорука того, що ви не пропустите лекції, якщо захворієте або уряд оголосить черговий карантин. До того ж онлайн-навчання допомагає вибирати автошколу не лише за локацією.

Як обрати автошколу в Києві?

Не оминайте увагою кількість занять

Звичайно, кожному з нас потрібна індивідуальна кількість занять для того, щоб почуватися впевненим за кермом. Проте є закріплена кількість занять, яку повинна давати автошкола кожному студенту. У сучасній автошколі це 40 академічних годин практики або 20 практичних уроків по півтори години.

Подумайте, яка локація для вас зручна 

Під час запису до автошколи запитайте, у яких локаціях проводять практичні заняття. Одразу зауважте, що вам потрібно буде налаштувати власний графік для практичних занять із інструктором. На етапі практики ми в автошколі Easy Drive часто чуємо стереотип: «Хочу навчатися лише на габаритній машині» чи «Хочу лише паркетник, бо в мене буде такий автомобіль».

Насправді, не треба обирати за маркою автомобіля чи роком випуску, головне – знайти контакт із інструктором. Найголовніше – довіряти йому та знайти спільну мову, коли ви розумієте один одного з пів слова. Завдання автошколи – навчити керувати будь-яким автомобілем, хоч смартом, хоч БМВ х5. Управління загалом – однакове. Звикнути після отримання прав до габаритів своєї машини – питання кількох годин. На цьому етапі, до речі, теж можна взяти інструктора для підстрахування.

Знайдіть внутрішню мотивацію

Після того, як ви знайдете автошколу своєї мрії, проведіть відверту бесіду з собою. На найближчі три місяці ви повинні зосередитися на своєму бажанні отримати посвідчення водія, а отже виділити час на теорію та практику, а також проходження онлайн-тестів. Автошкола може дати всі інструменти на навчання, але чимало залежить і від учня.