Про нас

Ми доводимо, що скласти на посвідчення водія можна самостійно, а навчання в автошколі має бути цікавим та комфортним.

N

Комфортне навчання онлайн або офлайн

N

Професіональні інструктори

N

Навчання на автоматі та механиці

N

20 практичних занять по півтори години

N

Категорії A та В

Автошкола Easy Drive

Ми доводимо, що скласти на посвідчення водія можна самостійно, а навчання в автошколі має бути цікавим та комфортним.

«Мій батько – інструктор із водіння. Дуже хороший інструктор, просто винятковий. Багато років тому він із друзями, такими ж інструкторами, хотів відкрити автошколу. Тоді не вистачало організаторських навичок і підприємницької жилки. З моєю освітою бухгалтера, розумінням, як працює автошкола зсередини, і батьковим досвідом все склалося в єдину картину, – розповідає засновниця школи Аня Кушнарьова. – У мене дві освіти, обидві вони стали у пригоді під час створення автошколи. Я закінчила економічний факультет, а потім отримала другу освіту – юридичну. Для підприємця це ідеальна комбінація».

Перший філіал автошколи Easy Drive відкрився шість років тому на вулиці Смоленській, 4. Ремонт у колишньому приміщенні класу трудового навчання робили майже самостійно, залучивши і команду, і друзів Ані. Зараз студенти дуже люблять цей філіал – багато світла та рослин, зручні парти та смачна кава.

Другий філіал у бізнес-центрі «Гулівер» (вежа Б) відкрився два роки тому та радує тих студентів, яким потрібна автошкола в центрі Києва.

Від початку заснування Easy Drive до сьогодні головна места автошколи – підвищити безпеку на дорогах та випускати відповідальних водіїв.

Що ви отримаєте?

N

Комфортне навчання онлайн або офлайн

N

Усі необхідні навчальні матеріали

N

Повний курс теорії та додаткові лекції

N

20 практичних занять по півтори години

N

Постійну підтримку від адміністрації школи

Анна Кушнарьова
директорка Easy Drive

Блог

Блог Easy Drive - прості відповіді на складні питання. Розказуємо, як стати вправним та відповідальним водієм.

Поїхали?

Якщо хочеш скласти на права, доведеться сісти і вивчити правила. Так само і з водінням: хочеш освоїти навичку – сідай та їдь!
Анна Кушнарьова, директорка Easy Drive

Наша команда

Наші теоретики допоможуть вам зрозуміти всі правила, а інструктори стануть уважними наставниками.

Відгуки

Пишаємося нашими студентами, які стали відповідальними водіями.

"Автошкола здорової людини" мені сподобалася і як студентці, і як підприємцю. Резонують цінності, все сучасно і дружелюбно. Простір, у якому світло і приємно перебувати. Подобається, що Анна відкрита і розвиває проєкт із душею. Це відчувається. Успіхів!

Настя Павлішина

Безмежно вдячна автошколі, Анні Кушнарьовій за відмінно підібраний колектив професійних педагогів та комфортні умови навчання.

Викладачу теорії Тетяні, завдяки якій було цікаво і доступно, за вивчену теорію і самостійно складений екзамен без жодної помилки. Викладачу з медицини Дмитру за мегаінформативну та цікаву лекцію.

Ну і найголовніша подяка інструктору з водіння Анатолію за те, що дійсно навчив їздити за кермом у різних міських умовах (іноді досить складних), завдяки цьому я, отримавши права, того ж дня сама сіла за кермо впевнено і без страху.

Анна Мініч

Якщо хочете вчитися в класній автошколі - вам сюди. Навчалася у відділенні школи на Смоленській. Адміністрація автошколи завжди допоможе з запитаннями, які можуть виникнути в процесі навчання.

Практика була у Юрія Володимировича. На першому занятті було страшно, тож розповідав не тільки як їхати, але і нагадував, що дихати потрібно. Всьому навчив, все розповів. Відчувала себе спокійно і впевнено, грамотно змогли спланувати графік практичних занять. Зауваження якщо і робив, то у справі.

Машини хороші... Іспит складений, чекаю права. Спасибі, Easy Drive.

Женя Бєлова

Сучасна автошкола, де можна отримати якісні знання, перебуваючи при цьому в приємному колективі. Викладач Тетяна завжди готова відповісти на всі запитання, що цікавлять. Інструктори Тимофій і В'ячеслав ставилися з розумінням і терпінням, підтримували, вірили в мене і допомагали.

Адміністрація уважна, завжди відповідала на дзвінки, допомагала і консультувала.
З вами я вперше сіла за кермо і завдяки вам я склала з першого разу!

Настя Шевченко

Під час вибору автошколи, як не дивно, ні відстань, ні вартість навчання не були головними факторами. Насамперед пішов огляд відгуків, що є логічним, а наступним був досить нетиповий фактор для раціональної людини, я б навіть сказала дівочий, - естетичний.

Адже більшості не важливо, на чому сидіти і за якою партою, аби прослухати лекції та отримати шматочок пластику. Оскільки до отримання водійського посвідчення підійшла досить серйозно, для мене було важливо отримати естетичне задоволення від навчання, щоб надихало і мотивувало, щоб краще запам'ятати матеріал і не було бажання пропускати, хоч там дуже строго з цим.

Тому з усіх автошкіл мого району обрала найвіддаленішу, хоч був варіант за 5 хв ходьби. І знаєте що? Жодного разу не сумнівалась у своєму виборі! Вже через 2.5 місяці отримала те, до чого йшла, без перескладань та хабарів. І річ не тільки в цьому прикладі, щоб стати успішним у будь-якій справі, потрібна хороша мотивація і бажання, а їх часто так важко знайти!

Натхнення породжує мотивацію, а мотивація - натхнення!

А ти знаєш, де шукати натхнення?

Наталія Сусідик

Щиро рекомендую автошколу! Всі мої очікування були виправдані! Прекрасне світле приміщення, команда професіоналів і людей вболівають за свою справу.

Гуру теорії ПДР Тетяна - доказ того, що з талановитим викладачем навіть нудне може бути цікавим та захопливим!

Дякую моєму інструктору Тимофію за терпіння, професіоналізм, за гнучкість, нестандартність, за гумор і за віру в мене.

Директору Анні бажаю реалізації всього задуманого, перемоги на невидимому фронті. Нехай грамотних водіїв, заряджених енергією позитиву, буде більшість на наших дорогах.

Діана Галіцина

Прекрасно провів ці 3 місяці. Приємний колектив, зрозуміле пояснення і відповіді на всі ваші запитання. Лектор Тетяна дала все найнеобхідніше, що стало в нагоді за підсумком як на практиці, так і на іспиті.

Інструктор Станіслав просто поза всякою конкуренцією: до кожного свій підхід, вчить людей як із досвідом, так і з нуля. Всім раджу цю автошколу.

Дуже сподобалося те, що оплата в себе включає все і не доводиться потім доплачувати за бензин або за масло та інше.

Іван Клімчук

Ідея «скласти на права» зріла довго. Вишукували, порівнювали, в поле зору потрапили Еasydrive. Спочатку не підходив час, потім ще щось... Та вирішальним «стусаном» стало підвищення цін:)

Викладач Валерій Григорович розжовував нам усі правила, відповідав на усі запитання, викликав до "дошки" і пояснював на пальцях, хто і коли має їхати на нерегульованих перехрестях. Теорію склала з першого разу! Дякуючи викладачу! Він надресирував нас на славу! Ходили до нього, поки не склали внутрішній з 1 помилкою на 1 білет.

Практика теж далася, вже з другого уроку їхала сама Києвом. Добре, що катаєшся не лише на майданчику, адже після київських заторів ти не просто відшліфовуєш передачі, а й ідеально витискаєш зчеплення, ще й машин не боїшся.

У МРЕО з нами була сама директорка Анна, бігала з усіма питаннями, показувала що, де і як, підтримувала на теорії і практиці. Часто можна спостерігати, коли власники так турбуються про тебе?

EasyDrive - це школа, в якій є все для комфорту та навчання:

  • турботлива адміністраторка
  • суворий і з гумором викладач ПДР Валерій Григорович
  • затишний клас, в якому приємно навчатися
  • запашна кава на будь-який смак, чай та печиво
  • реально дружня атмосфера.

Приємно навчатися там, де про тебе піклуються. Однозначно раджу!

Владислава Приступа

Чудова автошкола! Величезне спасибі Тетяні. Після її цікавих лекцій скласти тести було легко. Спасибі інструкторові Анатолію Петровському за його професіоналізм, відповідальність, пунктуальність і відмінні навички водіння. Ніколи не виникало жодних непорозумінь. Заняття завжди були не нудними і продуктивним. Однозначно рекомендую інструктора.

Спасибі величезне директорці Ані за професійний підхід, підтримку і віру в мене.

Складання іспитів - бентежний етап. Тож кілька слів про те, як це було, і кілька рекомендацій.

Складання тестів було не складним, потрібно лише повторити те, що було на лекціях і самостійно пройти тести онлайн для практики.

Далі був автодром - мій улюблений етап. Завжди хвилювався найбільше, але завжди проходив його успішно. Далі - іспит в місті. Не такий страшний етап, як здається. Щоб не припускатися дурних помилок, я рекомендував би всім залишити кілька занять із інструктором перед іспитом. Спасибі EasyDrive за придбані водійські навички!

Павел Гнідой

Залишилися запитання? Ми завжди на зв'язку

 

 

Телефонуйте: +38 093 392 92 19Зв'язатися з нами у Telegram